Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące sprzedaży internetowej: Wysyłka, płatność, czas realizacji, koszt dostawy, odbiór osobisty. Dotyczące poszczególnych kategorii. Artykuły mosiężne, Spersonalizowane prezenty, klamki do drzwi, odznaki służbowe i kolekcjonerskie, śmieszne figurki i modele z metaloplastyki,

Szukaj


Wyniki wyszukiwania (13):

1. skrócenie laski po zakupie

Pytanie:   Czy po zakupie laski z drewnianym trzonkiem jest potrzebna pomoc fachowca, czy wystarczy sama piła.   Odpowiedź:    

2. Usługa skrócenie laski do podpierania

Pytanie:Chciałabym kupić laskę krótszą od tek która jest w ofercie, proszę o informację czy Państwo dokonujecie takich zabiegów skracania laski,Ps. Potrzebuję eleganckiej laki dla starszego pana?Odpowiedź:czytaj dalej...  

3. Odpowiednie dopasowanie laski do wzrostu

Pytanie:   Witam, mam pytanie odnośnie zaplanowanego zakupu laski na prezent dla dziadka. Nie wiem w jaki sposób dopasować jej długość tak żeby dziadek czuł się z laską wygodnie   Odpowiedź:   czytaj dalej ...    

4. Czy kolorowy uchwyt laski jest z kamienia

Pytanie:Jestem zainteresowana zakupem laski do podpierania z kolorowym uchwytem na prezent dla ojca i chciałabym si e dowiedzieć czy ten uchwyt jest wykonany z kamienia.Czytaj dalej ....Odpowiedź:

5. Jaka jest grubość laski składanej aluminiowej

Pytanie:Zwracam się zapytaniem jaką ma średnicę składana laska?Odpowiedź:

6. Do parady Laska kolekcjonerska posrebrzana

Pytanie:Jestem zainteresowany zakupem laski kolekcjonerskiej platerowanej, posrebrzanej. Chcę mieć coś takiego do użytku na wiele lat ponieważ jest to wyjątkowy wzór. Z góry dziękuję za odpowiedź.Odpowiedź:

7. Jaka jest dostępność Lasek z foto katalogu ?

Pytanie:Zainteresowana jestem zakupem eleganckiej laski dla starszej osoby. Związku z czym zwracam się zapytaniem czy wszystkie laski przedstawione z Foto katalogu są dostępne ?Odpowiedź: 

8. Interesuje mnie zakup laski razem z grawerem

Pytani:Jestem zainteresowany zakupem laski drewnianej do podpierania się wraz z wygrawerowaną dedykacją. Jakie może pan zaproponować laski ?Odpowiedź:  

9. Laski kolekcjonerskie platerowane - Zmiana oferty

Pytanie:Jestem zainteresowany zakupem laski posrebrzanej i chciałbym się dowiedzieć jaki jet czas realizacji zamówienia.

10. Z jakiego drewna są wykonane laski inwalidzkie

Pytanie:Jestem zainteresowana zakupem laski dla dziadka i chciałabym wiedzieć z jakiego drewna jest ona wykonana. Odpowiedź:

Nawigacja

Nasza społeczność