Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące sprzedaży internetowej: Wysyłka, płatność, czas realizacji, koszt dostawy, odbiór osobisty. Dotyczące poszczególnych kategorii. Artykuły mosiężne, Spersonalizowane prezenty, klamki do drzwi, odznaki służbowe i kolekcjonerskie, śmieszne figurki i modele z metaloplastyki,
Jaka ikona na prezent urodzinowy, Chrzest i  I Komunię św.

Pytanie:

Dzień dobry,

w najbliższym czasie spodziewam się kilka uroczystości rodzinnych związku z czym jestem zainteresowana zakupem na tą okazję ikonę świętą z motywem przedstawiającym anioła opiekującego się dzieci. Czy otrzymam jakąkolwiek ikonę która podkreśli charakter tak ważnej uroczystości dla dziecka i rodziców.

 

                        Odpowiedź: 

Dzień dobry,

Oczywiście Komunia Święta to nie jedyna okazja, na którą można podarować ikonę. Każde urodziny wnuczki, wnuka czy też chrześniaka to idealny moment na tak niepowtarzalny prezent. Natomiast drugi motyw, przedstawiający Anioła chroniącego malutkie dzieciątko jest doskonałym podarunkiem na chrzest dziecka. Ikony Bułgarskie w ostatnim czasie zyskują na popularności, głównie z uwagi na ich niepowtarzalny, wręcz magiczny charakter. Najczęściej kupowane są przez babcie i dziadków oraz rodziców chrzestnych.

W ofercie ikon na prezent jest kilka wzorów które przedstawiają wizerunek Anioła

Poniżej przedstawiam kilka różnych propozycji.

Ikona anioł na prezent

ikona anioł z dzieciątkiem

Ikona z życzeniami

Polecam Ikony Greckie jak obrazy Święte

 

Kliknij w powyższy link i oglądaj ikony na deskach

 

 

 

                                                                                                            

Nawigacja

Nasza społeczność