Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące sprzedaży internetowej: Wysyłka, płatność, czas realizacji, koszt dostawy, odbiór osobisty. Dotyczące poszczególnych kategorii. Artykuły mosiężne, Spersonalizowane prezenty, klamki do drzwi, odznaki służbowe i kolekcjonerskie, śmieszne figurki i modele z metaloplastyki,

Pytanie:


Witam, Chciałabym zamówić tę grecką ikonę  św. Filipa. Czy wizerunek św. Filipa na tej ikonie greckiej jest malowany, czy też jest to przyklejony obrazek?

 

 

 

                        Odpowiedź: 

Wszystkie ikony Greckie z certyfikatem opieczętowanym lakiem są wykonane metodą de-kupaż. To znaczy że sam kolorowy wizerunek który przedstawia świętego jest naklejką. Pozostała cześć ikony czyli tło z obramowaniem jest ręcznie namalowane.

Natomiast ikony Bułgarskie są w 100% ręcznie pisane (malowane) dlatego też są widoczne małe różnice pomiędzy jedną a drugą ikoną przedstawiającą ten sam wizerunek.

Każda ikona Bułgarska jest potwierdzona certyfikatem który został wydany np: Przez ministerstwo kultury i Sztuki lub dowolne muzeum które znajduję się w rejonie działalności danego autora ikony. Ponad to do ikony jest dołączona opieczętowana fotografia z wizerunkiem ikony

 

Szczegółowe informacje zostały opublikowane na stronie Ikonybulgarskie.pl - Certyfikat

 

 

24-06-2015 Andrzej Ruschke

                                                                                                            

Nawigacja

Nasza społeczność