Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące sprzedaży internetowej: Wysyłka, płatność, czas realizacji, koszt dostawy, odbiór osobisty. Dotyczące poszczególnych kategorii. Artykuły mosiężne, Spersonalizowane prezenty, klamki do drzwi, odznaki służbowe i kolekcjonerskie, śmieszne figurki i modele z metaloplastyki,

Pytanie:

Witam, zwróciłem uwagę na: Belfast ZEGAR wiszący z WAGĄ WAHADŁEM i GONGIEM. Na zdjęciach występują różne wybarwienia drewna orzechowego. Który kolor jest prawdziwy? Mam meble orzechowe i jeżeli prawdziwa jest ta wersja na pierwszym zdjęciu - lekko wypłowiała, to kiedy możecie Państwo mieć ten zegar?

Odpowiedź:

Witam serdecznie, odpowiadając na Pana zapytanie informuję iż widoczna różnica zdjęć tego samego produktu wynika z kilku podstawowych czynników takich jak:

Podczas fotografowania zmieniają się warunki oświetlenia do którego należy światło sztuczne i zastane. Zmiany  kontrastu i nasycenia podczas fotografowania mają wpływ na efekt końcowy zdjęcia.

Wpływ na widoczny odcień produktów ma również cień który powoduje iż kolory są ciemniejsze niż na zdjęciach które zostały wykonane podczas mocnego nasycenia oświetlenia.

Poniżej dodaje link do palety kolorów w których występują zegary.

Kolory zegarów Adler

 

 

                        


16-09-2014 Andrzej Ruschke

                                                                                                            

Nawigacja

Nasza społeczność