Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące sprzedaży internetowej: Wysyłka, płatność, czas realizacji, koszt dostawy, odbiór osobisty. Dotyczące poszczególnych kategorii. Artykuły mosiężne, Spersonalizowane prezenty, klamki do drzwi, odznaki służbowe i kolekcjonerskie, śmieszne figurki i modele z metaloplastyki,

Pytanie:


Dzień dobry, jestem zainteresowana zakupem klamek do drzwi wejściowych które będę miała wymieniane w swoim domu. Przeglądając państwa ofertę nie mogę się zdecydować które klamki wybrać tak żeby pasowały stylem do nowych drzwi zrobionych przez stolarza.


Odpowiedź:


                        


Jeżeli klamki mają pełnić dodatkową rolę elementu dekoracyjnego to proponuję zastosowanie kontrastu który wyeksponuje mosiężne klamki na tle drzwi.


Do drzwi z jasnego drewna takiego jak dąb, sosna itd proponuję klamki w stylu Retro które są przyciemniane patyną można również wybrać klamki w Patynie  zrobionej na stynę czyli będzie to kolor starego złota.


Do drzwi z drewna koloru ciemnego np: mahoń, orzech, venge proponuję klamki w kolorze starego złota delikatnie pokryte oksydą Patyna – Poler lub całe polerowane na złoto

15-07-2014 Andrzej Ruschke

                                                                                                            

Nawigacja

Nasza społeczność