Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące sprzedaży internetowej: Wysyłka, płatność, czas realizacji, koszt dostawy, odbiór osobisty. Dotyczące poszczególnych kategorii. Artykuły mosiężne, Spersonalizowane prezenty, klamki do drzwi, odznaki służbowe i kolekcjonerskie, śmieszne figurki i modele z metaloplastyki,

Pytanie:

Chciałabym kupić do starych drzwi klamki które będą nawiązywać swoim wyglądem do całości kamienicy. Zauważyłam dwa różne modele które są bardzo podobne do siebie Vintage i Retro. Związku z czym mam pytanie jaka jest równica pomiędzy jednym a drugim modelem klamek. 

                        


Jedne i drugie klamki są współcześniejsze robione na indywidualne zamówienie czas realizacji zamówienia około czterech tygodni licząc od daty otrzymania potwierdzenia wpłaty na rachunek bankowy.

Styl klamek Vintage wzorowany na stare klamki które przez długi czas nie były używane i zostały naruszone zębem czasu.

Uwaga: Klamki nie posiadają na powierzchni lakieru w związku z czym podczs użytkowania z biegiem czasu zmieniają swój kolor.

Styl klamek Retro czyli są to klamki Vintage które zostały wyczyszczone i którym został przywrócony do ich wyglądu stary piękny blask. (klamki zabezpieczone lakierem)

Jedne i drugie klamki posiadają przetarcia które podkreślają niepowtarzalny wygląd.

Klamki Retro są z większymi przetarciami niż klamki Vintage które przetarć mają mniej ponieważ nie zostały jeszcze do końca dokładnie wyczyszczone

 

Ps. Zmiana koloru wyrobów mosiężnych za dopłatą.

Więcej informacji na stronie www.klamkidodrzwi.sklep.pl

 

19-05-2014 Andrzej Ruschke

                                                                                                            

Nawigacja

Nasza społeczność