Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące sprzedaży internetowej: Wysyłka, płatność, czas realizacji, koszt dostawy, odbiór osobisty. Dotyczące poszczególnych kategorii. Artykuły mosiężne, Spersonalizowane prezenty, klamki do drzwi, odznaki służbowe i kolekcjonerskie, śmieszne figurki i modele z metaloplastyki,
Nowa oferta lasek kolekcjonerskich Zwierzęta

Laski kolekcjonerskie – najwyższa jakość i precyzja wykonania

 

Niepowtarzalne laski kolekcjonerskie z unikatowymi motywami zwierzęcymi.

Do wyboru aż trzy laski z niezwykle stylowym uchwytem - z motywem psa, zająca oraz papugi. Każda laska została wykonana z najwyższej jakości naturalnego drewna, natomiast dekoracyjne rączki z tworzywa.

 

Te wspaniale laski pochodzą od renomowanego producenta z Hiszpanii.

Każda z lasek to połączenie wyszukanego stylu oraz najwyższej precyzji wykonania.

                        

Kolekcjonerskie laski z motywami zwierzęcymi cieszą się największą popularnością w szczególności wśród scenografów oraz artystów, są bowiem bardzo często wykorzystywane jako rekwizyty w przedstawieniach i sztukach teatralnych.

 

Oczywiście nadają się również jako wyjątkowy prezent dla kolekcjonerów, myśliwych, miłośników zwierząt, a także pasjonatów sztuki i oryginalnego stylu.

 

Laski kolekcjonerskie z motywami zwierzęcymi idealnie podkreślą charakter ich właściciela oraz będą eleganckim dodatkiem całej garderoby.

Wymiary laski – długość 93 cm.

 

 

 

Podaruj bliskiej Ci osobie elegancką i niepowtarzalną laskę z motywem zwierzęcym

21-08-2015 Andrzej Ruschke

                                                                                                            

Nawigacja

Nasza społeczność