Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące sprzedaży internetowej: Wysyłka, płatność, czas realizacji, koszt dostawy, odbiór osobisty. Dotyczące poszczególnych kategorii. Artykuły mosiężne, Spersonalizowane prezenty, klamki do drzwi, odznaki służbowe i kolekcjonerskie, śmieszne figurki i modele z metaloplastyki,
Do parady Laska kolekcjonerska posrebrzana

Pytanie:

Jestem zainteresowany zakupem laski kolekcjonerskiej platerowanej, posrebrzanej. Chcę mieć coś takiego do użytku na wiele lat ponieważ jest to wyjątkowy wzór. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odpowiedź:

                        Wystarczy wskazać dany model laski który zostanie wykonany na zamówienie. Laski platerowane posrebrzane zostały nazwane kolekcjonerskimi ze względu na ich rodzaj przeznaczenia. Nie są to typowe laski do codziennego użytku podczas podpierania się.  Konstrukcja wykonania laski kolekcjonerskiej nie daje pełnej gwarancji dużej wytrzymałości podczas chodzenia.

Laski kolekcjonerskie mają przeznaczenie dekoracyjne czyli ich zadaniem jest uzupełnienie dodatku garderoby i podkreślenie naszego wyglądu.

Ponad to powłoka srebra jest bardzo cienka co przy częstym użytkowaniu może doprowadzić do jej przetarcia.

laska kolekcjonerska laski_kolekcjonerskie

 

 

24-09-2014 Andrzej Ruschke

                                                                                                            

Nawigacja

Nasza społeczność