Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące sprzedaży internetowej: Wysyłka, płatność, czas realizacji, koszt dostawy, odbiór osobisty. Dotyczące poszczególnych kategorii. Artykuły mosiężne, Spersonalizowane prezenty, klamki do drzwi, odznaki służbowe i kolekcjonerskie, śmieszne figurki i modele z metaloplastyki,

Pytanie:

 

Dzień dobry chciałam zamówić figurkę z metaloplastyki, z grawerem na podstawie w jaki sposób mogę uzgodnić treść grawerunku.

 

 

 

                        

Odpowiedź:

 


Realizuję zamówienia dotyczące wykonania spersonalizowanej usługi na podstawie wspólnie ustalonych warunków i parametrów wykonanego na zamówienie produktu w tym przypadku "Metalowej Figurki" itp.
Wykonane zlecenie będzie wyróżniało się swoim niepowtarzalnym charakterem, zostaną na życzenie kupującego zmienione elementy produktu w standardowym modelu które zostaną nierozłącznie połączone w jedną całość.
Usługa indywidualnego zamówienia zostanie w pełni wykonana za wyraźną zgodą konsumenta wyrażoną przed realizacją świadczenia za pośrednictwem wiadomości e-mail lub rozmowy telefonicznej.
Przedmiot świadczenia usługi zostanie wyprodukowany według specyfikacji konsumenta na podstawie wspólnie ustalonego projektu lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.
Informuję że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę kupujący utraci prawo odstąpienia od umowy.
Powyższa informacja odnosi się do Art, 38 z ustawy z dnia 30 maja 2014r

Do rozpoczęcia realizacji zamówienia jest niezbędny numer kontaktowy telefonu do ustalenia szczegółów oraz w późniejszym etapie do przekazania kurierowi w celu dostarczenia paczki.

Przybliżony czas około 7-14 dni który jest liczony od daty zaksięgowania środków na rachunku bankowym

Koszt wysyłki kurierskiej 25,00 zł

Uwaga: Biorąc pod uwagę rękodzieło każdy wykonany produkt na indywidualne życzenie może się różnić od przykładowego wzoru

                                                                                                            

Nawigacja

Nasza społeczność